Filtreeri postitusi

Eksootilise lemmiku pidamine – kas äge ja põnev või otsus, mis kahjustab meid kõiki?

Eksootiliste loomade pidamine lemmikloomana on muutumas üha populaarsemaks. Ometi puudub enamikel piisav teadmine eksootikute vajadustest ning võimekus neid ravida või koduta jäänud eksoote aidata. Puudulikud on ka eksootiliste loomade kaubandust ja pidamist reguleerivad seadused, kuna need ei taga piisavat kaitset bioloogilisele mitmekesisusele, inimestele ega teistele loomadele.
Loe lisaks

VAHETUD SISSEKANDED PÄEVIKUST: töö Austraalia piimafarmis muutis eesti tüdruku elu

Nagu paljud Eesti noored, jõudsin ka mina Austraaliasse, kus viisa pikendamiseks on vaja teha nn farmipäevi. Mulle ja kaaslasele tuli esimene tõsiseltvõetav tööpakkumine piimafarmist. Sel hetkel olin juba vegetaarlane, aga kahjuks oli mul piimafarmidest väga naiivne arusaam. Kartsin, et loomade heaolu küsimus võib minu jaoks farmis probleemiks kujuneda, samas oli tööd vaja. Lisaks tarbisin veel ka piimatooteid. Mõtlesin, kuidas ma nüüd siis töö suhtes silmakirjalik saan olla? Minu allasurutud hirmud paisusid õudusunenäoks.
Loe lisaks

1,6 MILJONIT allkirja! Loomakaitsjad ja eurosaadikud tähistasid ajaloo edukamat kodanikualgatust

Euroopa loomakaitsjad ja eurosaadikud tähistasid loomakaitse ajaloo edukamat kodanikualgatust - 1,6 miljonit allkirja loomade heaks! Täna tulid Brüsselis kokku Euroopa loomakaitseorganisatsioonid (Eestist Loomus), Euroopa Parlamendi saadikud ja Euroopa Liidu kodanikud, et tähistada ajaloolise kodanikualgatuse “Lõpp puuriajale!” edukat tulemust ja saata tugev sõnum Euroopa Komisjonile ning Euroopa Nõukogule. Kodanikualgatus, mis nõuab puuride kaotamist põllumajandusest, kogus aastaga 1 617 405 allkirja.
Loe lisaks

Arhiiv