Filtreeri postitusi

ETTEVÕTJALE | 4 NIPPI: kuidas muuta salong loomasõbralikumaks

Nii Eesti kui ka kogu ülejäänud maailm liigub loomasõbralikuma ühiskonna suunas ning kliendid muutuvad sel teemal aina teadlikumaks. Kuid mida peaksid juuksurisalongid silmas pidama, et enda teenuseid eetilisemaks ja loomasõbralikumaks muuta? Loomade eestkoste organisatsiooni Loomus loomasõbraliku ilu töörühm LILU on kirja pannud neli nõuannet.
Loe lisaks

VÕID ÜLLATUDA! 10 igapäevast toodet, milles võib olla loomseid koostisosi

Tänapäeval on juba üsna lihtne loobuda kas eetilistel, keskkondlikel või tervislikel põhjustel toidust, mis on loomne või sisaldab loomseid koostisosi. Veganalternatiive leidub kaubanduses palju, toidukohad pakuvad taimseid valikuid ja internet on veganretseptidega üle ujutatud. Lihtsamaks on saamas ka loomsevaba riietuse ja jalanõude hankimine. Küll aga on veel omajagu maad minna, et loomsed koostisosad asenduksid eetiliste alternatiividega muudes tootmissektorites.
Loe lisaks

Veganlus ja tätoveeringud: mida silmas pidada?!

Ma olen viimase 16 aastaga kogunud endale päris mitu tätoveeringut ja saanud nende kohta nii positiivseid kui negatiivseid kommentaare. Kuna suurem osa mu tööalast elu on aga veedetud oma ettevõtmistega või kontoris peidus olles, ei ole ma pidanud muretsema selle pärast, et need mind karjääriredelil takistaks. Küll ei pääse ma soovimatutest kommentaaridest ka oma poes. Nimelt astus ühel päeval Slow poodi meesterahvas, kes arvas, et ma enda naha olen ära rikkunud, ja küsis üllatavalt spetsiifilise küsimuse − mis mu 13-aastane tütar minust küll tulevikus arvab.
Loe lisaks