Vegan maniküür? Tallinnas Gersi Stiilistuudios kasutatakse juba 20 aastat orgaanilist küünegeeli!

Pilt on illustratiivne.

Tallinnas Gersi Stiilistuudios kasutatakse Bio Sculpture orgaanilist geeli, mis on poorne ja milles sisalduvad samasugused proteiinisidemed nagu meie enda loomulikus küüneplaadis. Veelgi olulisem on, et salongis ei kasutata puurimist ega lihvimist ning geelküünte hoolduse käigus ei satu õhku tolmu, mürgiseid aure ega lõhnu. Ja otseloomulikult on kogu protseduur vegan! Ühtegi toodet pole katsetatud loomadel ega sisalda ka loomseid komponente!

Et tegemist on orgaanilise geeliga, mis on meie enda loomulikule küünele sarnane, ei vaja küüned enne Bio Sculpture geeliga katmist eelnevat töötlemist, see tähendab viilimist, karestamist ei mehaanilisel teel ega keemilisel teel, hapetega. Ära jäävad tugevalt lõhnavad kahjulikud ettevalmistavad vedelikud ja ärritust tekitavad tolmused protseduurid.

Bio Sculpture geel kinnitub kenasti oma küünele selle plaati kahjustamata ning on kliiniliselt testitud  – saanud isegi viie tärni ohutuskaardi. See tähendab, et toode ei sisalda allergeene ega kantserogeenseid aineid.

Pärast küünehooldust on geel läikiv ning värske. Eriti mõnusaks teeb Gersi stiilistuudio külastuse ka asjaolu, et pärast hooldust tehakse kliendile rahustav ning lõõgastav kätemassaaž. See tähendab, et pärast stuudio külastamist ei ole mitte ainult käed esinduslikult suurepärases korras, vaid ka meel puhanud, selge ja tuju hea.

Mis on Bio Sculpture geelküünte eeliseks?

See on tervislikumaks alternatiiviks nii küünehoolduse tegijale kui ka kliendile, sest ei sisalda tervist kahjustavaid komponente. Seda on täiesti vastuvõetav kasutada nii last ootavatel emadel kui ka rinnaga toitvatel emadel. Allergiat tekitavad ained puuduvad ning Bio Sculpture küünegeel on tunnistatud 99% allergiavabaks tooteks.

Küünte hoolduse käigus ei eritu õhku tolmu, mürgiseid aure ega lõhnu, seega ei pea muretsema ärrituse või allergia pärast. Küüned jäävad loomulikud, ei määrdu, murdu ega tule kildudena ka lahti.

Pärast kolme nädalast kandmist on küüned loomulikult veidi küll kasvanud, kuid värv on jätkuvalt värske ja esinduslik, seega kinnitub asjaolu, et geel sobib kasutamiseks ka talvel külmaga ja karge ilmaga.

Nädalad pärast küünehooldust. Hea oleks hoolduses käia iga 3-4 nädala tagant.

Muidugi on aga asjakohane siin ära mainida, et kõigi küüneplaat on erinev ning oma organismis võivad esineda probleemid – näiteks hormonaalne muutus.  Nii nagu iga asjaga, ei ole mitte ühelgi tootel garantiid, mis kinnitaks, et see sobib kõigile. Proovida … Seda tasub aga kindlasti!

Värvivalik on loomulikult stiilistuudios üüratu, mis olgem ausad, alati ei ole kõige parem  – nii palju ilusaid toone, mille seast ju valima peab! 🙂

Kui küünt ei lihvita, kuidas geeli küünelt eemaldada?

Vastus on, et leotades. Sarnaselt küünelaki mahavõtmisele eemaldatakse geelküüned spetsiaalse lahuse abil (geeli eemaldamisel ei kasutata puuri). Küüne ümbrusele kantakse kaitsekreemi, seetõttu ei teki küünte ega naha kuivamist. Ebamugavust ega valu see protseduur ei tekita.

Gersti Stiilistuudio asub mugavas kohas Tallinna südalinnas Liivalaia tänava ääres. Stiilistuudio hinnakirjaga saab tutvuda SIIN ja Bio Sculpture geelidest lähemalt uurida SIIT.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi