TRUMMIPÕRIN! Milline on aprillikuu esikaas ja millest tuleb ajakirjas juttu?

aprill 2018
Aprillinumber

Armas lugeja! Imeilusat aprilli algust!

Kuigi aknast välja vaadates polnud täna enam palmipuudepühast jälgegi ja pigem tuletas end möödunud jõulumeeleolu meelde, astume kergelt, ent siiski sihikindlalt kevadele vastu!

Trotsime üheskoos seda sombust varakevadist talveilma.

Niisiis – trummipõrin!

Teie ees on meie aprillikuu pabernumbri mõnusalt värvikas esikaas!

Pildil kaaneloo peategelased Alisa Tsitseronova (Eesti) ja Joseph Tsosh (Gruusia). Tegemist on kihvti tantsuõpetajatest paariga, kes annavad tantsutunde maailma eri paigus, viies vegansõnumit väga paljudele lähemale. Noortel on instagrammis kahepeale kokku üle 140 000 jälgija! Ajakirjas räägivad noored ära oma armastusloo, kuidas nad ühiselt veganluse leidsid ja seda edasi kannavad.

Põnevaid tegelasi kohtab ajakirjas veelgi.

Ajasime juttu Liisa-Indra Pajustega, kes on Tallinna TV saate „Ela hästi!“ juht. Tegemist on selles mõttes väga erilise saatega meie telemaastikul, et seal valmistatakse 100% vaid vegantoitu. Liisa-Indra on saadete jaoks kinni püüdnud väga värvikad tegelased – näiteks Ott Kiivika, kes tegi saates valmis oma päris esimese vegankoogi!

Saime tuttavaks ka pealtnäha üsna hariliku Rakverest pärit Eesti mehega. Rauno Tammjärvel diagnoositi haigus, mille ta nüüdseks suuresti tänu veganlusele seljatanud on. Tema saavutustest on räägitud isegi arstide seminaridel ja tema lugu võiks olla inspiratsiooniks ja motivatsiooniks väga paljudele!

Intervjuu oleme teinud ka mööda maailma ringi rändava vegankoka Jack Cossoniga, kes sageli ei tea teagi, kus on ta järgmine peatus ning ööbimiskoht.

Reisimisest rääkides toome seekord lugejateni lausa kaks reisilugu! Eksootika armastajad lennutame Kaplinna ja need, kes eelistavad Eestile sarnast ja veidi sombusemat kliimat, saavad külastada hipsterlikku Amsterdami.

Lisaks saab lugeda ka veganite kogemustest Eesti meditsiinisüsteemis, veganlusest üle-lahe naabrite juures Soomes ja loomkatsete telgitagustest. Veidi puudutame ka ajalugu: Ireene Viktor toob lugejateni legendaarse ALFi (Loomade Vabastusrinne) ja Ronnie Lee. Loomulikult tulevad teemaks ka toidulisandid ja muud taimse toitumisega seotud ja rõhutamist vajavad teemad.

Ja nagu ikka, ajakirja vahele oleme pistnud ka 8 väljarebitavat retsepti, et saaks täiendada oma retseptikogu!

Seda kõike aga lähemalt peagi ilmuvast ajakirjast!

Kui sul on plaanis ajakiri tellida, siis pane tähele: aastatellimus on 6.aprillini 33% soodsam! Nii saad kuus numbrit nelja hinnaga.

Tellimuse saad esitada siin: bit.ly/SoovinAjakirjaTellida
Aastatellimuse vormistamisel kasuta sooduskoodi “Päikest kevadesse”

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi