ARVA ÄRA! Piilume järgmisesse numbrisse: kes on kaanel?

Et november marsib sihikindlalt lõpu poole ja detsember aina läheneb, peab mõtlema ka järgmise ajakirja numbri peale! Vahetult enne jõule saab taaskord Selverist või oma lemmikust vegan toidukohast haarata kaasa värskelt trükivärvi järgi lõhnava köite, milles palju head lugemist ja toredad jõuluretseptid! Aga kes… Või hoopiski mis sel korral kaant kaunistab?

Anname väikesed vihjed. Magus! Väga magus! Šokolaad! Snickers!

Okei, see viimane andis kindlasti juba ära.

MUIDUGI ON SELLEKS KARU TALU ŠOKOLAAD! 

Käisime Karu Talu Šokolaadi tegijatega nende imearmsas väikeses kohvik-poes Voorimehe tänaval juttu ajamas. Pood oli siginat-saginat täis ja iga natukese aja tagant astusid sisse uued kliendid. Populaarne koht! Meil oli igatahes hea meel seda näha. Letid on neil šokolaadist lookas. Tõeliste maiasmokkade paradiis!

Nagu ikka, vestlesime elustiilist, loomaõiguslusest, eetikast, perekonnast, suhetest.. Eesti töökatest meestest ja väga targast ning kavalast noorest põlvkonnast. Karu Talu esindaja Ylva rääkis meile oma imepärase loo, kuidas nad just nende ruumideni Voorimehe tänaval jõudsid… Ja ka sellest, kuidas tema ise üldse Rootsist Eestisse jõudis ja kui palju talle siin meeldib!

Lähemalt aga detsembrikuu ajakirjast! 🙂 Hoidke käsi pulsil – täpsem info tuleb peagi! 🙂

Nii kaua aga uurige veel, mis kirjutasime oktoobrikuu numbris. Kaanel olid imelised Mick ja Angeelia Pedaja (muide, väike vihje: Mickul tuleb peagi välja ka uus album!). Juttu tegime ka aktivistide Anita Jürsoni ja Martin Garbuzega. Ka kirjaniku Chris Kalaga. Ajakirja kaante vahele on kirjutatud ka viimasel ajal palju kõnetainet tekitanud teemal: piimatoodete kaitstud nimetused. Oktoobrikuu luubi all olid hummused. Seega uuri kindlasti järgi, millise hummuse hindas ajakirja toimetus koos sõpradega esimesele kohale.

PS! Oktoobris ilmus lisaks tavanumbrile ka erinumber Taimetoidumessi jaoks. Tegemist ei ole kindlasti reklaamvoldikuga, vaid sinna kirjutatud lood on kindlasti lugemist väärt! Mereteema on väga oluline ja vajab tähelepanu! Loe, mida inimkond maailmamerega teinud on. Loe, kes merd kaitsevad. Loe, kas kaladel on siis tunded või ikkagi ei ole.

Nagu ikka! Ajakirju saab lugeda VEEBIST täiesti TASUTA! KLIKI VAID SIIA!

Peatse kuulmiseni!