Head aega! Peatoimetaja ja omanik annab teatepulga edasi uutele tegijatele

Artiklid

Kommenteeri
Armsad lugejad, kaasautorid, retseptiloojad, reklaamkliendid ja kõik teised, kellega olen viimasel kahel aastal kokku puutunud. Olen tänulik teile usalduse ja toetuse eest, kuid nüüd on aeg teatepulk edasi anda uutele tegijatele.

Ajakiri Vegan oli mulle juba varem väga südamelähedane ning sel ajal, mil ise ajakirjaga tihedamalt seotud olin, puges see veel sügavamale minu südamesse. Vegan on andnud mulle võimaluse suhelda väga paljude ülivahvate inimestega ning olen ikka ja jälle saanud kinnitust, et headus pole maailmast kadunud. Vahel on küll raske kõige negatiivse taustal positiivsuse kiiri näha, aga tegelikult on meie ümber nii palju toredaid ja sooja hingega inimesi, kellest kiirgab headust ja kes pingutavad selle nimel, et tulevik oleks veel parem.

Minu plaanid Veganiga olid kindlasti suuremad, kui ära jõudsin teha, ent olen õnnelik, et minu suur soov, et ajakirjal oleks uus koduleht, sai veel enne minu minekut teoks. Usun, et uued tegijad toovad Veganisse värskust ning peagi on uuel kodulehel palju põnevaid artikleid ja retsepte.

See lahkumine ei ole kindlasti kerge, sest Veganist on saanud osa minu elust. Samas pakub teadmine, et Vegani tulevik on kindlates kätes ja ajakiri jätkab ilmumist, mulle hingerahu. On aeg liikuda edasi ning keskenduda teistele valdkondadele ja projektidele.

Soovin Veganile pikka iga ja õnnelike lugejaid. Uutele tegijatele soovin edu, enesekindlust ja positiivsust.

Nägemist!

Annaliisa Post

Ajakirja Vegan endine omanik ja peatoimetaja

Lisa kommentaar

Email again: