Kommenteeri

Ajakirjal Vegan ilmub SUUR paberkandjal retseptikogumik

Ilmub ajakirja Vegan suur retseptikogumik paberkandjal 200 täistaimse retseptiga. Raamatust leiab lisaks jõukohastele retseptidele ka põhitõed veganluse kohta, nädala menüüd ning palju muud. Raamatult teenitud kasum suunatakse heategevusse, et abistada loomaõigusega ning veganluse edendamisega tegelevaid organisatsioone.

"Kui avastasin, et ajakiri Vegan saab viieaastaseks, leidsin end korraga kõikidele ilmunud numbritele otsa vaatamast ning eneselegi ootamatult mõistsin, et viie aasta jooksul on ajakirja kaante vahel ilmunud üle 300 täistaimse retsepti. Käesolev retseptiraamat sisaldabki 200 parimat aastate jooksul ilmunud taimset retsepti ning on pühendatud viiele juba möödunud kuid edukale ajakirja-aastale. Eelkõige on retseptiraamat aga pühendatud aina eetilisemaks muutuvale maailmale ja selle muutjatele," räägib ajakirja Vegan peatoimetaja Anett Rannamets.

Retseptiraamatust avastate maitsvaid, kuid lihtsaid veganretsepte, mille valmistamine on igaühele jõukohane. Leiate spetsialistide kirja pandud ning argumenteeritud põhitõed täistaimse toitumise kohta koos viidetega. Toitumisnõustaja Eliis Salm on koostanud ka kaks tasakaalustatud ja tervislikku viie päeva menüüd. Lisaks poenimekirjad ning menüü lasteaedadele.

Kogumiku koostajaks on Anett Rannamets, toimetajaks Laura Salumets-Tutt ning küljendajaks Pille-Riin Priske. Kaanefoto autoriks on Maria Veski-Raudkivi.

Artikkel ilmus 2022. aastal.

Lisa kommentaar

Email again: