Kellele ei meeldiks üllatused? ROHEBOX üllatab täiega!

Foto: Anett Rannamets

Uus vahva veganettevõtmine ROHEBOX on oma tiibu sirutamas ning meil on suurim hea meel teile seda tutvustada. Oleme arvamusel, et mida rohkem selliseid ägedaid vegantooteid meie ümber on, seda lähemal on ka ilusam ja helgem tulevik.

Mis asi on ROHEBOX? Tegemist on üllatuskastiga, mille saab endale interneti teel vaid paari lihtsa klõpsuga tellida. Soovid kellelegi veganlust tutvustada? Rohebox! Soovid kellelegi tähtpäeva puhul vahvat kingitust teha? Rohebox! Soovid lihtsalt kellelegi head meelt teha? Rohebox! Räägitakse tihti ka sellest, et ka end peab aeg-ajalt premeerima. Mis selleks olla võiks? Rohebox!

Rohebox lubab, et pakub toredaid avastamishetki – üllatuskastis on palju erinevaid tooteid, enamasti söödavaid-joodavaid, nii soolaseid kui ka magusaid. Hiljuti turule tulnud uudistooteid ja juba tuttavamat sümpaatset kraami nii Eestist kui ka mujalt. Kindel on ka see, et Roheboxi sisu on soodsam kui poest ostes.

Roheboxi taga seisavad kolm toredat maailmaparandajat, kes säravate silmadega asja käima on lükanud: Rain Vainik, Anny Drobet ja Tanel Lebedev. Asjaajajate sõnul oli neil juba ammu mõttes midagi ette võtta, et veganturgu kodumaal elavdada. Suuremates lääneriikides on tellimiskastid üsna populaarsed tooted: keskendutakse kosmeetikale, mahetoodetele, erinevatele tervislikele snäkkidele. Rohebox keskendub aga veganlusele ning sellega ühes jätskusuutlikumale tulevikule.

Roheboxi sisaldab tervislikke veganvalikuid ning saad mugavalt proovida häid ja uudseid tooteid erinevatelt pakkujatelt. Lisaks! Rohebox pakendatakse ja transporditakse keskkonnasõbralikult: nimelt veab Roheboxid laia maailma DPD kullerfirma ja teeb seda süsinikneutraalselt. Tallinnas ja Pärnus on võimalik kasti ka käest-kätte toimetada, kuid seda eelneval kokkuleppel. Muide, väike summa müügitulust läheb ka heategevuseks.

Vaata kindlasti lähemalt ka SIIT.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi