Arnold Schwarzernegger ja Kim Kardashian liiguvad veganluse suunas

Aina rohkem suuri staare hiiglaslike jälgijaskondadega võtavad sõna veganelustiilist ja keskkonnaprobleemidest.

Legendaarne filminäitleja Arnold Schwarzernegger ei söö enam liha. Terminaatori staar, kulturist ja endine Kalifornia kuberner on mitu korda võtnud sõna liha tarbimise vähendamisest. Olles tunnistajaks kliimamuutustele, on mees keskkonna kaitsmise vastu muutunud kirglikuks. Ta soovitab oma fännidel soetada elektriautosid ning tarbida vähem liha. Muidugi on mees ka suur noore kliimaaktivisti Greta Thunbergi fänn. Nad kohtusid kangelasega selle aasta alguses Austrias toimunud kliimakonverentsil.

Kim Kardashian West

Samuti on jätkusuutlikku tarbimist oma sotsiaalmeedia kontodel viimasel ajal toetanud tõsielustaar ja ilumaailma boss Kim Kardashian West. Nelja lapse ema ja räppari Kanye Westi naine on oma sotsiaalmeedia kontodel reklaaminud vegantoitu, samuti vahetas ta kõik oma karusnahksed kasukad välja. Ühes sotsiaalmeediasse postitatud videos on ta maininud, et veganiks olemine on aidanud tal hoida ka saledat joont. Veganlust tutvustas Kardashianile teinegi suur staar Pamela Anderson. Näitleja julgustas Kimile adresseeritud kirjas loobuma karusnahksete rõivaste kandmisest ja loomse tarbimisest. Andersoni sõnul võiks Kim oma fännidele ja kogu maailmale olla heaks eeskujuks. Kim Kardashiani tõsielusarjas on mitmel korral näidatud ka erinevaid vegantoite ja alternatiive lihale.

Ühe rohkem maailma eliitstaare on võtnud viimaste aastate jooksul vastu otsuseid, mis puudutavad veganelustiili. Sellest räägivad üsna tihti näiteks räppar Will.i.am, koomik Kevin Hart, vormelisõitja Lewis Hamilton ja ühed tänase maailma suurimad popstaarid Beyonce, Ariana Grande ja hiljuti tähena taevasse lennanud Billie Eilish.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi