Pood

Näitan tulemusi 1–8, kokku 12 tulemust

 • Ajakiri Vegan juuni 2018

  2.49 

  Ajakirja Vegan 2018. aasta juuninumber.

  Juunikuist ajakirjanumbrit võiks kirjeldada sõnaga vabadus. Meil on vaba
  ajakirjandus, vabadus otsustada oma valikute üle, isegi kaanestaari Elina Borni
  uus suvine hittsingel räägib vabadusest. Et on juuni ning suvi alles ees, sobib
  vabadus sellesse konteksti sama hästi nagu karulauk pesto sisse.
  Ja suvel võiks rüperaali ja nutimobiili hoopiski aeg-ajalt riiuli äärele asetada,
  et vaim saaks virtuaalmaailmast puhata. Ajakirjanikuna tean isegi, kui rõhuv
  on marineerida end info ja arvamuste ülekülluses, mis päev-päevalt aina enam
  kaalu kogub. Ajakiri võiks siinkohal olla suurepärane kaaslane, et jalad tugevalt
  maa peale asetada ning lihtsalt hetke nautida. Ja nagu Jocke Salokorpi
  siin ajakirjaveergudel sõnab, sobib suvi suurepäraselt selleks, et võtta rohkem
  aega oma lähedastega koos olemiseks. „Pere on kõige olulisem – kui pere on
  koos, on kõik hästi.“

 • Ajakiri Vegan aprill 2018

  2.49 

  Allahindlus kestab 2.-16. juulini 2018.

  Ajakirja Vegan 2018. aasta aprillinumber.

  Pildil kaaneloo peategelased Alisa Tsitseronova (Eesti) ja Joseph Tsosh (Gruusia). Ajasime juttu Liisa-Indra Pajustega, kes on Tallinna TV saate „Ela hästi!“ juht. Saime tuttavaks ka pealtnäha üsna hariliku Rakverest pärit Eesti mehega. Intervjuu oleme teinud ka mööda maailma ringi rändava vegankoka Jack Cossoniga, kes sageli ei tea teagi, kus on ta järgmine peatus ning ööbimiskoht. Reisimisest rääkides toome seekord lugejateni lausa kaks reisilugu. Lisaks saab lugeda ka veganite kogemustest Eesti meditsiinisüsteemis, veganlusest üle-lahe naabrite juures Soomes ja loomkatsete telgitagustest. Veidi puudutame ka ajalugu: Ireene Viktor toob lugejateni legendaarse ALFi (Loomade Vabastusrinne) ja Ronnie Lee. Loomulikult tulevad teemaks ka toidulisandid ja muud taimse toitumisega seotud ja rõhutamist vajavad teemad. Ja nagu ikka, ajakirja vahele oleme pistnud ka 8 väljarebitavat retsepti, et saaks täiendada oma retseptikogu!

 • Ajakiri Vegan veebruar 2018

  2.49 

  Allahindlus kestab 2.-16. juulini 2018.

  Ajakirja Vegan kuuendas numbris vestleme Marek Starndbergi ja vegan aktivisti Kadri Aavikuga. Tuhnime natuke minevikus ja uurime, milline on olnud MTÜ Loomus teekond algusest kuni ühinenud organisatsioonini. Reisime koos väikese veganiga Lapimaale. Valentini päevale mõeldes vaatame, milline on selle tarbimispüha mõju keskkonnale ja palju, palju muud. Muidugi ei puudu ajakirjast välja rebitavad retseptid, jumestus-, filmi- ja raamatusoovitused.

   

 • Ajakiri Vegan talv 2017

  2.49 

  Allahindlus kestab 2.-16. juulini 2018.

  Ajakirja Vegan 2017. aasta talvenumbris saab lugeda Sandra Vungi isiklikust kogemusest ja tema uuest raamatust. Vegantätoveeringutest ja tänavakunstist. Mõtiskleme selle üle, kes võib nimetada ennast veganiks. Tervise rubriigis kirjutame joodist ja selle toidulisandina võtmise olulisusest. Lugeda saab ka Cakery by Chef Sentjurin imelistest tortidest. Muidugi ei jää välja ka maitsvad pühade retseptid.

   

 • Ajakiri Vegan sügis 2017

  2.49 

  Allahindlus kestab 2.-16. juulini 2018.

  Ajakirja Vegan sügisnumbrist saab lugeda Baltikumi esimesest farmiloomade varjupaigast, Liis Lassi rännakust veganlusse, Kristina Meringust ja tema pragmaatilisest vegantegevusest. Kirjutame Eesti esimesest teadaolevast veganpulmast. Pererubriigis on tähelepanu all laste omavahelised suhted. Retseptid on seekord pühendatud nostalgiale. Näitame Eesti karusnahavabade moedisainerit loomingut. Puudu ei ole ka kosmeetika rubriik ja filmi ning raamatu soovitused.

   

 • Ajakiri Vegan suvi 2017

  2.49 

  Allahindlus kestab 2.-16. juulini 2018.

  Ajakirja Vegan suvenumbrist saab lugeda, kuidas Ariadne tänu veganlusele astmast võitu sai. Uurime, millised eelised on vegan-lastel teiste laste ees. Anname omapoolse hinnangu riiklikele toitumissoovitustele. Kirjutame reisisihtkohtades ja toome teieni, mida huvitavat pakub suvi veganile. Lisaks leiab ajakirjast paljude põnevate vegantoodete tutvustusi. Seekordsed retseptid on pühendatud grillimisele. Ilusat suve ja huvitavat lugemist!

   

 • Ajakiri Vegan kevad 2017

  2.49 

  Allahindlus kestab 2.-16. juulini 2018.

  Ajakiri Vegan on kirjutatud veganilt veganile! Kirjutame veganlusest kui elustiilist, kus toitumine on ainult jäämäepealne tipp.

   

 • Ajakiri Vegan talv 2016

  2.49 

  Allahindlus kestab 2.-16. juulini 2018.

  Ajakirja Vegan esimene number, mis ilmus 3.11.2016.

   

Vaata ka

0