Viking XPRSil avati burgerirestoran, kõhu saavad täis ka veganid

Viking Line avas XPRSi pardal burgerirestorani The Burgers, kus pakutakse viit eri burgerit, nende seas ka veganburgerit. Veganburgeri vahel on uudne pihv Moving Mountains. Järjekordade vältimiseks saab toitu tellida iseteeninduskioskist.

Vanemkokk Ardo Aari ütleb, et burgerid on laeva grillirestoranis olnud kogu aeg hästiminev söök ja sestap valitigi uude restorani läbi aegade enim müünud burgeriretseptid.

Taimetoidu eelistajad on küsinud nii bufee- kui ka grillrestoranis vegantoitu ning restoranis on nüüd uudiseks ka veganburger, mille pihv on Ardo Aari sõnul vaid taimedest: “Meie meeskonna välja töötatud pihv Moving Mountains koosneb sojaubadest, seentest, peedist, hernevõrsetest, jahust ning siin on ka natuke kookoseõli. Lisaks pihvile on burgeri vahel punane sibul, rukola, tomat ja hummusekaste.” Ardo Aari kinnitab, et liha osa väheneb toitudes tasapisi.

Viking XPRSil on järjekordade vältimiseks pandud tööle iseteeninduskioskid, mis lubavad toidu kiiremini kätte saada. “Käisime uurimas, kui ladusalt on burgerite müük korraldatud mujal ja võtsime kasutusele iseteeninduskassad. Suvisel kõrghooajal on meil pikad järjekorrad, kioskis saab aga tellida ja kohe ka maksta. Ekraanilt näeb, millal burger valmis on ning seda saab asuda sööma soojalt,” räägib vanemkokk.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi