Veel üks kodumaine moemaja loobub karusnaha kasutamisest

Diana Arno moemaja loobub karusnaha kasutamisest
Loomakaitsjad tänavad Diana Arno moemaja, kes on otsustanud loobuda oma kollektsioonides karusnaha kasutamisest alates 2022. aasta 1. jaanuarist. Tuntud moemaja liitus rahvusvahelise karusnahavaba programmiga Fur Free Retailer.

Programmis osalevad disainerid, moemajad, rõivaketid ja kauplused ei tooda ega müü ehtsast karusnahast tooteid. Tänaseks on programmiga liitunud juba 30 Eesti moeettevõtet, kes on ühinenud selliste tuntud tipptegijatega nagu Prada, Versace, Gucci, Armani, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Calvin Klein ja teised.

Diana Arno moemaja tegevjuhi Helen Langi sõnul on liitumine tingitud veendumusest, et mitte keegi ei pea ilu nimel kannatama. Kuigi karusnahka ei kasutata Diana Arno kollektsioonides juba praegu, on varasemast säilinud mõned karusnahka sisaldavad tooted, mistõttu saab karusnahavabalt alustada 2022. aastal.

Fur Free Retailer on maailma juhtiv karusnahavabasid ettevõtteid ja eetilise kauba tarbijaid ühendav programm, mille eesmärgiks on julgustada ettevõtteid karusnahast loobuma ja edendada seeläbi eetilist tarbimist. Enam kui 20 riigis toimiva Fur Free Retailer programmi kutsus ellu rahvusvaheline Fur Free Alliance koalitsioon, kuhu kuulub üle 40 juhtiva looma- ja keskkonnakaitse organisatsiooni üle maailma. Eestit esindab koalitsioonis Loomus. Fur Free Retailer programm on tunnustatud ISO 26000:2010 sotsiaalse vastutuse juhisega näitena valdkondlikust algatusest. Lisateavet karusnahavaba programmi kohta leiab aadressil http://estonia.furfreeretailer.com

Diana Arno ei ole vaid kodumaine moeleibel. See on alati midagi enamat. Need on rõivad, mis näitavad suhtumist, elustiili, mõttekäiku. Otse su südametuumast väljapoole kiirguvat kordutamatut isiksust. Ühendades luksust ja mugavust, on brändi manifestiks luua ajatuid, silmahaaravate detailidega naiselikke rõivaid, mis pakuvad parimat seltsi kontorist kokteilipeoni

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi