VAU! Veganite lemmiktankla Olerex? Menüüs viis veganrooga!

Ajakirja toimetus käis septembri lõpus mekkimas Olerexi uusi vegantoite, mida saab oktoobri keskpaigast alates igaüks ise proovida. Menüüs on viis täistaimset rooga: rukkiburger köögiviljakotletiga, Vöner kebab, vrapitasku, vrapitasku valekanaga ning taimne hot dog ehk not dog Happy V vorstiga.

Tanklatoit on pikal teekonnal hea võimalus midagi hamba alla saada. Seetõttu ei seata tihti toidu maitse või toiteväärtuse osas kõrgeid standardeid. Tegelikult võib ka kiiresti valmiv söök olla toitev ning eriti tore on, kui see on ka maitsev.

Olerexi uutes veganroogades mängib suurt rolli Vöneri kaste Mother of Sauces, mis on saanud läbivaks lisandiks kõikides vegantoitudes, ka burgeri vahel. Veganite seas suureks hitiks saanud Vöner tervitab sööjat aga tortilla vahel koos krõmpsuva salati ja köögiviljadega.

Üllatusena leiab edaspidi not dog’i vahelt Happy V viineri, mis on paljude sõnul üks parimaid veganvorste, mis praegu Eesti turul saadaval.

Pikemaid sõite tuleb ikka ette – eriti viimasel ajal, kui reisimiseks on avatud ainult kaunis kodumaa. Selles valguses on hea teada, et edaspidi saab teha kaalutletud valiku, kui teel olles tanklast läbi tuleb hüpata. Alates 12. oktoobrist läks menüü Olerexi tanklapoodides käiku, mõnedesse tanklatesse jõuavad tooted veel ka selle nädala jooksul.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi