Uuenduslik tehnoloogia teeb lihtsalt ja keskkonnasõbralikult kraaniveest desovahendi!

Kuvatõmmis (screenshot): Youtube/EOD Europe

Tänapäeva pandeemiad ja viirushaigused muudavad maailma. Charlot pakub uudset ja ainulaadset lahendust – OGRE pihustipudelid! Väikesed kaasaskantavad ja taskukohased OGRE pihustipudelid igapäevaseks kasutamiseks nii tööl, kodus, kui puhkehetkel, nii sise- kui välistingimustes. 

OGRE pihustipudelis valmistatud osooni ja hapnikuradikaalidega vesi hävitab viie sekundilise kokkupuuteajaga 99,999 % patogeene, jätmata toksilise jääke. Mõelda vaid: täidad pihustipudeli kraaniveega ning hetke pärast valmib tõhus ja universaalne desovahend. OGRE pihustipudelis aktiveeritud osoonivesi on looduslik desinfitseerimisvahend, mis ei ole elusorganismidele kahjulik, ei tekita allergiaid ega ärritust nahal. Oluline on teada, et aktiivne osoonivesi muutub 20-30 minuti pärast taas tavaliseks, kuid eriti puhtaks joogi- või tarbeveeks.

OGRE pihustipudelis valmistatud osooniveega on võimalik puhastada ja desinfitseerida köögipindu, uksenuppe, nutiseadmeid, elektrilüliteid, tualetti, põrandaid, kõiki veekindlaid pindu, värskeid puu- ja köögivilju pestitsiidi jääkidest ning kasta ja pritsida toataimi. Osooniveega on samuti võimalik desinfitseerida hambaharju, lutte ja hügieenilisi näomaske, terraariume, akvaariume, kümblustünne, lemmiklooma ja -linnu puure, lisaks on võimalik eemaldada ebameeldivaid lõhnu ruumidest, kardinatelt, kingadest, plekke vaipadelt ja riietelt, vajaduseta neid täielikult pesta ning mustust pindadelt, hallitust aknaservadest, vannitoast ja nii edasi.  

Uuenduslik tehnoloogia

Soomes, teadlastega koostöös, on välja töötatud elektrooniline hapniku-radikaalide generator (EORG), mis võimaldab osooni ja hapnikuradikaalide valmistamise vees. Selle tehnoloogiaga muudetakse veemolekulid desinfitseerivateks hapnikuliikideks ning tänu nanotehnilisele teedrajavale tehnoloogiale ka hapnikuradikaalideks, mis kõrvaldavad tõhusalt bakterid ja mikroobid, nagu näiteks orgaaniline mustus ja patogeenid. Oluline on mainida, et kasutatud osoonivesi ei tekita keemilisi ega toksilisi jäätmeid. Teaduslikult on tõestatud, et selle tehnoloogiaga valmistatud osoonivesi hävitab 99,999% uuritud patogeenidest lausa 5 sekundilise kontaktajaga.

Võrreldes igapäevakasutuses olevate traditsiooniliste desinfitseerivate vahenditega on osoonitud vesi uuenduslik ning loodust ja meie elukeskkonda säästev lahendus. Kuna osoonitud vesi on jääkidevaba desinfitseerija, võimaldab see inimesele isiklikku kaitset pindadelt levivate bakterite ja viiruste suhtes, samuti ohutut toidu või toiduga kokkupuutuvate või mistahes pindade, sealhulgas kangaste/polstrite ja erinevate tööpindade ja töövahendite puhastamist. Lisaks võimaldab osoonitud vesi terviklikku ja keemiavaba puhtust, näiteks avalikes kohtades (sanitaar-, teenindus-, kaubandus-, hotelli-, kliendi- ja vastuvõturuumid), ühistranspordis, samuti, kõige tähtsam – oma kodus.

Tehnoloogia efektiivsust testis ja kontrollis maailma juhtiv testimis- ja sertifitseerimisettevõte SGS.

Mis on vee osoonimine?

Osoon on looduslik kolme hapniku aatomit sisaldav gaas, mis madalas kontsentratioonis ei ole inimesele kahjulik. Osoon lahustununa vees, sadades vihmana maapinnale, aitab taimedel võidelda haigustega ning pakub metsloomadele puhast joogivett. Pärast äikesetormi või tugevat vihma on osoon see, mida tunneme värske õhu lõhnana. Saasteained lagunevad kiiresti osooni tekitatud oksüdatsiooniprotsessi tulemusena.  

Osooni on veepuhastuses kasutatud juba üle sajandi. Selle aja sees on osooni fenomenaalsete desinfitseerimisvõimete kohta kirjutatud sadu teadusuuringuid, -artikleid ja -väljaandeid. Osooni ja hapnikuradikaalide oksüdatsioonivõime on efektiivne patogeenide, sealhulgas viiruste, bakterite, hallitusseente, pärmi ja algloomade, samuti orgaanilise ja anorgaanilise mustuse suhtes.

Valmista ise karaaniveest desinfitseerimisvahend

Hapnikuradikaalidega rikastatud vee OGRE pihustipudeleid on 50 ml või 300 ml mahuga. Pihustipudeli alakorpuses olev elektrolüüsiseade muudab kraanivee desinfitseerimisvahendiks. See on suurepärane abiline kodus, kontoris või liikvel olles. OGRE 50 ml pihustipudelit on lihtne kaasas kanda ning kasutada. Pudeli saab panna kotti või taskusse. Pihustipudeli laadimine toimub USB Micro-B pistikuga. Vaid ühe minutiga saab valmistada ülitõhusa desinfitseerimisvahendi. 

Detailsemalt saab uuest tehnoloogiast lugeda SIIT ning valida ja soetada endale ka sobiv OGRE pihustipudel.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi