OHOO! TOP 5: Euroopa parimad “VEGANLINNAD”

vegan Euroopa
Euroopa

Tahaksid Euroopas ringi reisida, kuid ei tea, millisesse linna seiklema minna? Siin on Sulle veidi inspiratsiooni. TOP 5 Euroopa linnad, mis on väga vegansõbralikud!

 

LONDON

London!

Kui plaanid suvel mõnda Euroopa linna külastada, siis vaieldamatult number üks vegansõbralik linn on Inglismaa pealinn London. Vähemalt 450 taimetoidusõbraliku söögikohaga, millest tervelt 70 on täiesti vegan. Londonis reisides nälga kindlasti ei jää.

 

BERLIIN

Berliin

Aastaid tuntud kui Euroopa vegan-pealinn, pakub Berliin taimetoidusõpradele süüa vähemalt 320 söögikohas, millest 59 müüb vaid vegan-toitu.

PARIIS

Pariis
Pariis

Romantika nautijatest veganitel on sobilik külastada Pariisi. Armastuse pealinnas on valida vähemalt 260 taimetoidusõbraliku söögikoha vahel, millest 43 serveerivad vaid täistaimseid roogasid.

AMSTERDAM

Amsterdam vegan
Amsterdam

Tulbid, puukingad ja legaalne kanep ei ole ainsad põhjused, miks Amsterdami külastada. Lisaks vaatamisväärsustele pakub Amsterdam taimetoidusõpradele maitseelamusi 159 söögikohas. Täielikult taimset sööki pakkuvaid kohti on 19.

MADRID

Madrid

Kes juhtub Hispaaniasse reisima, leiab sealses pealinnas taimetoitu pakkuvaid toitlustuskohti 123, millest 20 on täielikult veganistlikud. Tasub mainida, et ka Barcelonas on veganil ja taimetoitlasel suur valik – 125 taimetoitlasesõbralikku söögikohta, 20 neist pakub vaid vegantoite.

PRAHA JA VARSSAV

vegan praha
Praha

Kuigi need kaks maagilist linna vegansõbralikkuse osas viie parima hulka ei mahtunud, tasub neid siiski esile tõsta.

Varssav vegan
Varssav

Nimelt on Praha 97 taimetoidusõbralikust kohast tervelt 38 vegan-toitu pakkuvat kohta. Varssavis on taimetoitlastele 96 söögikohta, millest 36 on veganlikud.