Esileht Määramata Kaks raamatut ja ajakirja aastatellimus -50%

Kaks raamatut ja ajakirja aastatellimus -50%

58.83 

Ajakirja Vegan aastatellimus (Tavahind 14,94€)
Raamat “Väikesed veganid. Laste kasvatamisest ja toitumisest” (Tavahind 18,99€)
Raamat “Kuulikindlad lapsed – tagage oma lapsele haigusteta elu” (Tavahind 24,99€)

86 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Selleks, et saaksime 1000-le Eesti koolile ja lasteaiale saata 2000 veebruarikuu ajakirjanumbrit müüme lao raamatutest tühjaks!

Saadame ajakirja koolidesse ja lasteaedadesse, et selgitada veganluse alustalasid, tõsta  teadlikkust ja edendada vegantoidu pakkumist õppeasutustes.

2019. aasta esimene ajakiri on inspiratsiooni saanud peredest, täpsemalt pere noorematest. See sisaldab praktilist, kasulikku ning huvitavat lugemist ka kõikidele vanematele, eestkostjatele ja õpetajatele.

Vaatame juba veidi ka kaane vahele!

  • Kaaneloos räägib perearst Marta Velgan veganlusest kui elustiilist, mis võiks tulevikus ennetada haigusi.
  • Koolinoored arutlevad tuleviku, keskkonna ja taimetoitluse vahelistest seostest ning annavad ideid koolidele, kus taimetoitu veel ei pakuta.
  • Räägime muredest, kuid toome välja ka lahendusi.
  • Lugejad saavad ajakirjas ilmuva testi abil hinnata oma toitumise tervislikkust.
  • Anname ideid toidulaua tasakaalukamaks muutmisel ning murrame müüte.
  • Esmakordselt toome lugejateni ka piltidega illustreeritud ning Terviseameti poolt heaks kiidetud kümne päeva menüü lasteaiale.

Kogu raamatute müügi eest saadud tulu kulutame ajakirjade trükkimisele ja saatmisele. Selle ostuga aitad Sinagi ajakirjadel koolidesse ja lasteaedadesse jõuda! Pakutavaid komplekte on täpselt 100!

50% soodushind kehtib kuni 20. veebruarini 2019. Toodete transport on tasuta.

Komplekt sisaldab:

1. Ajakirja Vegan aastatellimus (6 numbrit)
2. Anniina Ljokkoi raamat “Väikesed veganid: laste kasvatamisest ja toitumisest”

Raamat „Väikesed veganid: laste kasvatamisest ja toitumisest“ on Eesti esimene teatmeteos laste kasvatamisest ja toitumisest veganina. Raamat vastab küsimustele, kust ometi saada seda valku ja rauda ning kuidas korraldada tõeline loomasõbralik lastepidu.

Raamatu toitumusinfo on koolitatud toitumisterapeudi poolt kontrollitud ning teos annab tõlkena edasi ka Soome riiklike toitumissoovituste juhiseid veganitele. Lisaks saab praktilisi nõuandeid, kuidas koostada menüü väikesele näputoitujale või pirtsakale põngerjale.

Mitmekülgne käsiraamat teenib nii taimetoitluse suunas liikuvaid peresid kui ka pikaajalisi veganeid. Asjalikul infol ja päriselu kogemustel põhinev raamat sobib ühtlasi ka veganperede ja -lastega töötavatele perearstidele, kasvatajatele ja valdkonnaga kokku puutuvatele ametnikele.

3. Dr Joel Fuhrmani raamat “Kuulikindlad lapsed – tagage oma lapsele haigusteta elu”

“Kuulikindlad lapsed” on praktiline teejuht toitumisse, mis tagab tervise terveks eluks: imikueast kõrge vanuseni.

Dr. Joel Fuhrman aitab oma erapraksises muuta perede toitumisharjumusi ning seeläbi taastada nende tervist. Käesolevas raamatus esitleb ta murrangulist teadusuuringut, mis toob välja, et vähkkasvajad ja teised tõsised haigused on tihedalt seotud meie toiduvalikutega elu esimesel veerandil. Sellepärast on esimestel eluaastatel tehtud toitumisvalikud ning juurutatud toitumisharjumused väga olulised edasise tervise kujunemisel.

See on terve pere teejuht, mis aitab kujundada tervisliku toitumise harjumust. Raamatust leiad lastesõbralikke ning kergesti valmistatavaid retsepte ka kõige valivamatele sööjatele.

Tema poolt väljatöötatud toitaineterikkal dieedil võib olla märkimisväärne mõju laste tervise tugevdamiseks ja erinevate haiguste vältimiseks. Raamatus selgitab Dr. Fuhrman, kuidas õige toitumine aitab lastel säilitada ka terve mõistuse: kuidas teatud toitude söömine või vältimine võib positiivselt mõjutada laste IQ-d.

Toetudes teaduslikele uuringutele ning erinevatele toitainete koosmõjule, annab Dr. Fuhrman raamatus nõuandeid, kuidas säästa lapsi diabeedist, südame-veresoonkonnahaigustest ja vähkkasvajatest.

Lapse elustiilis ja toitumises väikeste muutuste tegemine võib muuta enamat kui tabletid – ning see on ka ohutum. Korras toitumine lahendab tihtipeale haigestumisega kaasnevad probleemid ja hoiab ka tulevasi haigusi eemal. Dr. Fuhrman pakub vajalikku tõendusmaterjali teaduskirjandusest ja isiklikust arstikogemusest.

dr. T. Colin Campbell, Cornelli Ülikooli toitumisalase biokeemia emeriitprofessor

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaks raamatut ja ajakirja aastatellimus -50%”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Vaata ka

0