TALUKAUP TALLINNAS: telli otse koju!

Juba mitu aastat tarnib TALUKAUP Tallinnas erinevaid taludest pärit vilju! E-pood www.talukaup.ee pakub laia valikut puu- ja juurvilju, marju ja maitserohelisi, mis pärit Eesti kui ka Läti ja teiste riikide taludest.

Samuti müüakse oma kaupa Mustamäe turul. Talukaup teeb kiire eluviisiga inimesele elu lihtsamaks: enam pole vaja aega värske kauba otsimise peale raisata, sest tellimuse vormistamine käib mõne minutiga ja kauba saab kätte juba järgmisel päeval! Tellimus tuuakse koju või kasvõi tööle! Erandjuhtudel võib tellimuse saada kätte isegi samal päeval.

Kuidas tellimust sooritada?

Tellimust on võimalik sooritada nii registreerides kliendiks kuid ka anonüümselt justkui külaline. Kliendiks registreerimisel on aga eelised.

Nii saab korduvoste sooritada kiiremini ja mugavamalt, saab oma tellimuste ajalooga tutvuda ja jälgida tellimuse hetkeseisu reaalajas. Samuti on võimalik sedasi saada pidevat uut infot uue kauba, allahindluste ja muude huvitavate pakkumiste kohta.

 

Tellimine

Kuidas käib Talukaubast tellimine? Kõigepealt tuleb minna Talukauba e-poodi. Vasakust tulbast saab valida meelepärase tootekategooria, olgu selleks siis puuviljad, juurviljad, marjad või maitsetaimed.

Võimalik on tellida isegi valmis pandud puuviljakorve! Tore kingiidee! Kiiremaks toote leidmiseks saab kasutada ka otsingumootorit.

Tellimiseks tuleb sisestada vajalikud andmed: nimi, telefoninumber, e-post ja aadress. Tasuda saab internetipangas, seega on tegemist eriti lihtsa ja kiire shoppamisviisiga!

Tellitud kauba eest on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay pangalingiga ning Visa või Mastercard krediitkaardiga. Makseteenust vahendab e-poe lepinguline partner Maksekeskus.ee

Sularahas on võimalik arveldada vaid e-poe kontoris Tallinnas tellitud kaubale ise järele minnes.

Kui tellimus tehtud, tuleb vaid oodata, kuni helistab kuller, et täpsustada tellimuse kättesaamise aadressi ja aega! Kohaletoimetamise tasu 3.99 EUR lisandub tellimuse juurde.

Tallinna piires ja selle eeslinnades toob tellitud kauba kohale kuller. Tehakse seda järgmisel päeval pärast tellimuse esitamist ajavahemikul 16.00-21.00 (va pühapäeval). Laupäeval ja pühapäeval saabunud tellimused saadetakse kliendile esmaspäeval.

UURI LÄHEMALT SIIT!

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi