Tallinnas ROTERMANNI TERVISEPÄEVAL on fookus taimetoidul

Sel laupäeval toimub Rotermanni tervisepäev, kus pakutakse erinevat taimset toitu, toimuvad ühistrennid ja avatud on mitmed töötoad. Sellele eelneb tervisenädal – mis juba on käimas! Kõik kvartali toidukohad üllatavad lõunavalikus taime -või vegantoitudega, saab kandideerida geenidoonoriks ja palju muud.

Tervislikke eluviise hindav Rotermann korraldab tervisekuul tervisepäeva. Laupäevane üritus toob kokku mitmed põnevad taimse toidu pakkujad, vegan toitu pakkuvast Vigri Kohvikust ÖKU erivalikuga foodtruck’ini, lisades juurde mitmed mahetoodete pakkujad, kombucha müügi ja muu.

Võimalus on osaleda erinevates töötubades, tutvuda Karepa ravimtaimedega, asuda helirännakule, kuulata Lilia Märtmaa ja Tiina Karjatse gongide kontserti, teraapilist muusikat kui ka ajurveeda loengut.

Alanud tervisenädala raames julgustab Rotermann kõiki liikuma. Taastava toidu osas pakuvad kõik Rotermanni toidukohad lõunavalikus vähemalt üht taimetoitu või täistaimset toitu. Tervisenädala menüü leiab SIIT.

Üritus toimub laupäeval, 14.09, kella 12.00-18.00 ja on kõigile TASUTA. Vaata lähemalt ja vajuta “osalen” SIIN.

Rotermannist on kujunenud terviklik ja ainulaadne elukeskkond terves Eestis. Tallinna vanalinna naabruses arenev uuslinn on õdus ja sõbralik linnakeskkond, mida iseloomustavad ajaloohõnguline atmosfäär, silmapaistev ja huvitav arhitektuur ning muidugi suurepärane asukoht otse linnasüdames.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi