Tallinnas avas uksed uus veganrestoran Oasis

Juuni keskel sai tuule tiibadesse uus vegankohtumispaik, -restoran ja -pood Tallinna südalinnas, mis ootab avasüli enda juurde taimetoidunautlejaid ja -huvilisi koos oma lemmikloomadega. Oasise taga on maailmamuutja Toomas Laigu, kes on ka vegankohviku Inspiratsioon looja.

Toomas on oma loomingus kire ja armastusega kohal, inspireerides teisigi endast rohkem andma. Ta on enda kõrvale kaasa tõmmanud väga inspireeriva tiimi, kellega koos tuuakse ellu uuenduslikud lahendused. Veganrestorani idee sündis Toomasel kümme aastat tagasi Indias. Ta nägi end selgelt tulevikus neid maitseid restoranis nautimas. Elus manifesteeruvad asjad omamoodi ning seitse aastat tagasi alustas vanalinnas vegankohvik Inspiratsioon. Pärast aastatepikkust intensiivset tööd haarasid Toomasel nööbist Rotermanni eestvedajad, kes kutsusid ta oma kvartalisse veganrestot avama. Nii sai Korstna platsile avanev suure terrassiga pind parimaks valikuks. Lisaks restoranile on seal olemas ka ideaalne pind kaupluse jaoks. See on ka üks tõsiasi, mis paneb Oasise teistest vegankohtadest eristuma. Oasis tahab pakkuda tervislikku toitu, puhtaid maitseid ning innustada külastajaid ka kodus taimse toiduga katsetama.

„Oleme restorani kõrvale avamas ka veganpoodi, mille abil saame ise maale tuua uusi ja huvitavaid toite, sealhulgas linna keskkonda ka Eestimaa taimset toorainet ning valmistoodangut,” sõnas Oasise looja Toomas Laigu ajakirjale juuni alguses.

Restoran Oasis pakub oma külalistele kõrgetasemelisi taimseid toiduelamusi puhtast ja kvaliteetsest toorainest. „Lisaks maitsetele avame külaskäigu ajal ka kõik teised meeled ning toetame hetkes olemist. Vaimustame ja üllatame nii teeninduse kui ka läbimõeldud atmosfääri ning stressi maandavate taimede, värvide ja toonidega,” selgitab turundusjuht Merilin Ruus restorani kontseptsiooni.

Anett Rannamets

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi