SMUUTIPULBRID? Mis imeasjad need on?

Wellaware smuutipulbrid

Veganid ikka ja alati genereerivad ideid, et oma toidulauda põnevamaks muuta, sest toitumine on suur osa meie elust. Mida põnevam, värvilisem ja uuenduslikum, seda kihvtim on. On suur rõõm, et mida aeg edasi, seda rohkem lähevad kaasa ka innovaatilised tootjad, kes teevad kõigi elu (ja toidulaua) veidigi põnevamaks.

Täna luubi all:

WELLAWARE SMUUTIPULBRID

 

Kaubamärgi nimi Wellaware on kokku pandud kahest sõnast – Wellness ja Awareness.

Firma missiooniks on leida  kvaliteetne tooraine ning varustada turgu turvaliste ja tervislike toodetegaWellaware omanik on Rootsi firma. Tänu pidevale tootearendustööle ning uute ja põnevate toodete ja koostisosade lisandumisele liigutakse edasi suunal, et olla üks peamisi kvaliteetsete tervisetoodete ja toidulisandite tootjaid.

MIS PULBER? ANANASSI? KUIDAS?

Ei, mitte ainult ananassi, vaid ka granaatõuna, spinati, peedi, mango, papaia… Tegemist on smuutipulbritega, mis on madalal temperatuuril kuivatatud. Need on ökoloogiliselt puhtad juur- ja puuviljad, mis on tehtud pulbriks.

Ja me ei tee nalja, kui ütleme, et kui lusikaga lihtsalt otse purgist proovida, toimub suus kummaline, võib isegi öelda, et enneolematu kogemus. Maitse on üks ühele. Kuid papaia pulbri kujul?! Või ananass? Selline tore avastushetk.

Smuutidest rääkides.. Teate ju küll seda olukorda, kui tahaks smuutit teha, aga enamik puuvilju sai eile otsa.. Järgi on vaid banaanid ja sojapiim. Ei? Ja? Igatahes, võiks siin võiks vabalt smuutipulbrid appi tulla.

Smuutidesse andsid iseloomuliku meki kõik puuviljapulbrid. Spinatipulbril väga iseloomulikku meeldejäävat maitset pole ning smuutit roheliseks samuti ei värvi. Küll aga on kihvtiks toidulisandiks peedipulber, mis teeb väga väikese kogusega juba toidu imeliselt punaseks.

Näiteks pastas. 🙂

Cool on see, et peedipulber annab võimaluse mängida maitsemeeltega.

Kuna väike kogus teeb toidu roosaks, võib eeldada, et tegemist on peedimaitselise toiduga. Küll aga ei anna väike kogus toidule peedile iseloomulikku maitset, mida roosat värvi vaadates inimene oodata võiks. Põnev!

Kookidesse, smuutidesse, pastadesse.. Peedipulbrit hommikul avokaadovõikudele.. Kuhu iganes. Lase oma inspiratsioon valla!

NB! Smuutipulbrid on nüüd müügil
Selverites, Solarise Toidukaupades, Viimsi Delices, Pärnu Delices! Soetada saab ka e-poest, kui klikid SIIA.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi