OrganiCup: hoia keskkonda ja vaheta välja oma menstruaaltooted

Me oleme kõik tarbijatena teadlikumaks muutumas, väldime poodides liigseid pakendeid ja täidame ühekordsete asemel korduvkasutatavaid kohvitopse ning veepudeleid. Oluline tegur keskkonnasaaste tekkimisel on ka midagi, mille peale igakuiselt ei pruugigi mõelda  – menstruatsioonitooted.

Elu jooksul kasutab keskmine naine ära ligikaudu 11 000 tampooni ja hügieenisidet, mille lagundamiseks kulub hämmastaval kombel 500 aastat.

Ainuüksi UK-s lastakse tualetist iga päev alla 4,6 miljonit ühekordselt kasutatavat menstruatsioonitoodet  – see tingib järjepideva saaste tekkimise meie ookeanides.

OHUTU, TURVALINE, KORDUVKASUTATAV

Elu jooksul kasutab keskmine naine ära ligikaudu 11 000 tampooni ja hügieenisidet, mille lagundamiseks kulub hämmastaval kombel 500 aastat.

OrganiCup pakub menstruatsiooni puhul rohelisemat, jäätmevaba lahendust. Tegemist on kergesti kasutatava menstruaalanumaga, mis on loodud tühjendamiseks ja kasutuskordade vahel pesemiseks. See on valmistatud 100 % meditsiinilisest silikoonist.

OrganiCup on tuppe sisestamiseks täiesti ohutu ja see ei häiri keha loomulikku tasakaalu. Anum püsib hästi paigas, ei esine lekkimisohtu. Selliselt saab seda muretult kasutada ka sportides, ujudes või joogat tehes. OrganiCup on saadaval kolmes erinevas suuruses  – olemas on kindlasti ka teile sobiv suurus. Erinevalt tampoonidest on seda ohutu kasutada kuni 12 tundi ja selle saab jätta paika ka ööseks. Menstruatsioonikordade vahel tuleks anumat desinfitseerida. Topsi saab kasutada aastaid, jäätmeid tekitamata. Nüüd võivad ka menstruatsioonid olla keskkonnasõbralikud!

  • OrganiCup on saadaval valitud Rimi poodides ja Viljakusmonitori e-poes.
  • Kui kasutad veebipoes koodi “ostamindkorra“, saad menstruaalanumalt -20% allahindlust.
  • Hetkel pakutakse OrganiCup-ile 20% soodustust ka Hyper Rimides kampaania raames Ilu Heaks.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi