Nostalgilised VEGAN kondenspiimapähklid: magusaarmastaja unistus!

Koduküpsis OÜ on alustav ettevõtlus Viljandis, kelle käe all valmivad maitsvad nostalgilised kondenspiimapähklid. Kui oled maiasmokk ja suur magusaarmastaja, on see jutt just sulle ja kondenspiimapähklid… Nendest saavad su uued suured lemmikud!

Mäletate küll neid küpsiseid, mida küpsetati pähkliraudadega pliidi peal ja küpsiste sisse pandi keedetud kondenspiim?! Igatahes on Koduküpsis nende taasloomise enda südameasjaks võtnud. Ja mitte ainult…

Koduküpsis on oma toodete sisu hoolikalt valitud. Nad kasutavad osaliselt Eesti mahetootjate tooraineid ja ülejäänud, mida pole võimalik asendada, on valitud võimalikult läbimõeldult, et kõik oleks puhta sisaldusega.

Nende põhieesmärk on luua puhast toitu ning arvestades asjaolu, et Koduküpsise looja näol on tegemist taimetoitlasega, siis pika tootearenduse tulemusena on valminud ka VEGAN verisoon kondenspiimapähklitest.

Kas pole mitte uhke?! Kasutatud on kookospiima ja kookossuhkrut.

Käsitöö kondenspiimapähklid on vahvaks snäkiks sünnipäeval või mõne muu peo laual. Kellele pähklile iseloomulik maitse ei sobi või pähklid ei maitse, siis kondenspiima pähklid neile ei pruugi meeldida.

Küpsistel on väga tugev maapähklile iseloomulik maitse. Kui armastad maapähklivõid, armastad ka kondenspiimapähkleid! Kondenspiimakreem küpsise sees on täielik magusaarmastaja unistus!

Koduküpsiste kohta saab uurida ettevõtte Facebooki leheküljelt.

Magusat nostalgilist maiustamist!

 

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi