NELJAPÄEVAL | Vääna-Jõesuus toimub idülliline muusikaüritus HOOVUS, pakutakse ainult täistaimset toitu

Foto: Kiur Kaasik

Hoovus 2020 ühendab 23. juuli õhtupooliku ning 24. juuli pärastlõuna Vääna-Jõesuus asuva Rannapealse talu õuealal ja metsapargis. Osa saab mahedast muusikast, omanäolisest kunstist ning kõrgelt hinnatud taimsetest maitseelamustest.

Hoovialal ja metsa all kohtab silmailu nii KunstiKuurist, mida ehivad kunstnik Elo Annioni tööd, kui ümbritsevast õdusast olustikust. Uksed on avatud ka sõbralikele loomariigi esindajatele.

Foto: Kiur Kaasik

“Toitlustus on 100 protenti vegan. Korraldajatena lähtume suuresti võimalikult väikese ökoloogilise jalajälje jätmisest, kasutame võimalikult palju materjali taaskasutusena oma festivali ülesehitamisel ning korraldusel. Soovime luua keskkonda ja atmosfääri, kus on õdusalt mõnus kulgeda inimesena ja inimestega ühes,” sõnas Hoovuse korraldaja Angeelia Pedaja ajakirjale Vegan.

Foto: Kiur Kaasik

HOOVUS alustab kulgemist 23. juulil Vääna-Jõesuus, Rannapealse hoovil. Kell 18 avanevad uksed hoovialale ning kell 19 on algamas idüllilisel tammelaval kontserdid. Üles astuvad Rootsist pärinev folkduo Beerten/Finsson, tunnustatud muusikud Erki Pärnoja & Anna Kaneelina ning lõpetuseks leiab aset uue indie-ambient koosseisu MIANG (aka Mick Pedaja & Angeelia) eksklusiivne debüütalbumi esitlus.

VAATA LÄHEMALT SIIT.
OSTA PILET SIIT.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi