Nähtamatud Loomad valiti tõhusaimate loomakaitseorganisatsioonide hulka

USA mittetulundusühing Animal Charity Evaluators kuulutas välja neli kõige efektiivsemat loomakaitseorganisatsiooni maailmas – nende hulgas on ka Eestis tegutsev organisatsioon Nähtamatud Loomad koostöövõrgustikust Anima International.

Animal Charity Evaluators tunnustab igal aastal organisatsioone, kes paistavad silma efektiivsuse poolest, tuues piiratud ressurssidega võimalikult palju positiivset muutust. Organisatsioonid läbivad põhjaliku hindamisprotsessi, mis sisaldab intervjuusid juhtidega, töötajate tagasisidet, detailseid finantsaruandeid ning hinnanguid organisatsiooni strateegiate ja kampaaniate edukusele.

„Animal Charity Evaluators’i tunnustus on suur au ning annab meile palju kindlust juurde, et liigume õiges suunas. Iga väike samm loomade heaks loeb – sõrme viibutamise asemel üritame kõiki muutustesse kaasata, et parandada koos miljonite farmiloomade elu Eestis,” kommenteeris Nähtamatute Loomade president Kristina Mering.

Nähtamatud Loomad on osa 2018. aastal asutatud koostöövõrgustikust Anima International, mis toob kokku loomakaitseorganisatsioonid Eestist, Leedust, Poolast, Taanist, Norrast, Suurbritanniast, Ukrainast, Valgevenest ja Venemaalt.

Lisaks Anima Internationalile valiti tänavu tõhusaimate loomakaitseorganisatsioonide hulka Albert Schweitzer Foundation Saksamaalt ning USA organisatsioonid The Good Food Institute ja The Humane League.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi