MUNAVABAD MUNADEPÜHAD | Pane end proovile ja osale viktoriinis!

Nagu juba on traditsiooniks saanud, kutsub loomade eestkoste organisatsioon Loomus selgi aastal kõiki tähistama munavabasid munadepühasid. Tänavu on Loomus koostanud ka online-viktoriini.

Viktoriinis osalejad saavad proovile panna oma teadmised kanadest, munatööstusest ja munade asendamisest kokkamisel. Viktoriinis on kokku 10 küsimust ja pärast vastamist näevad osalejad, millised on õiged vastused. Vastajate vahel lähevad loosi ka auhinnad koostööpartneritelt.

Loomuse juhatuse liikme Annaliisa Posti sõnul soovitakse viktoriiniga tuua inimeste ellu natuke põnevust ja tõsta teadlikkust.

“Oleme munavabade munadepühade kampaaniat teinud juba mitu aastat ning oli aeg väikeseks värskenduskuuriks. Vaid mõne päevaga on viktoriin saanud palju positiivset tagasisidet,” lausus Post.

Lisaks online-viktoriiline on Loomus loonud ka munavabade munadepühade Facebooki ürituse, mille all jagatakse vahvaid veganretsepte ja häid nippe, kuidas loomasõbralikult munadepühasid tähistada.

Munavabade munadepüha kampaaniale on õla alla pannud Rohebox, Hiiu Jähu, Vöner, Friendly Viking’s, kohvik Kringel, Vegan Restoran V, kohvik Nurk ja Rohe Kohvik.

Viktoriin: https://forms.gle/HohjuoJzboyTJARW8

Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/345433367609688

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi