MEILE MEELDIB! Teisipäeval avatakse Tallinnas uus vegankohvik

Kes veel pole saanud Elujanu falafele, sel avaneb nüüd see potentsiaalselt elumuutev võimalus. Tuuritanud mitu aastat mööda festivale food truck’iga ja pakkunud eestimaalastele maitsvat tänavatoitu, avab Elujanu Tallinnas Kalamajas päris oma vegankohviku, kus on menüüs nii juba tuntust kogunud falafeli-wrap ja juustuburger, aga ka päris uued toidud eelroogadest magusate paladeni. Edaspidi lisanduvad ka kaua oodatud vegan päevapakkumised. Seega, tasub kindlasti Facebookis ja mujal sotsiaalmeedias neil silm peal hoida!

Kohviku teeb eriliseks mitu asja.

Esiteks on seltskond kohviku taga ise vegan. Nad teavad hästi, mida maitsvat annab taimedest välja keerutada, plaanides ka teisi selles ära veenda.

Teiseks on kohvikul eriline atmosfäär, mille loovad käsitööna valmistatud mööbel ja sisekujunduselemendid – on nähtud higi, pisaraid ja vaeva, aga tulemus on seda väärt.

Kolmandaks – kas teadsite, et Elujanu tegutseb vabaühinguna (MTÜna), mis tähendab, et Elujanus süües panustad iga kõhutäiega kestlikumasse ühiskonda. Selle nimel ühing tegutsebki.  

Kohvik teeb uksed lahti HOMME, teisipäeval, 5. veebruaril, aadressil Vana-Kalamaja 18 ja on avatud teisipäevast pühapäevani kell 12-21 (köök sulgeb kell 20).

Kohvik mahutab 20 inimest ja tulla võib nii kahe- kui neljajalgsete sõpradega. Broneeringuid saab teha aadressil info@elujanu.ee.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi