McDonald’s üllatab Rootsis uue täistaimse variandiga

McDonald’s lisas hiljuti Rootsis oma menüüsse uue täistaimse variandi – McFalafel’i.

Pärast 2017. aastal välja tulnud McVegan võileiva (sojabaasil burgeriga) edukust laiendati nüüd oma valikut McFalafel’i näol. The Independent vahendab, et uue toote sihtgrupiks võiksid olla pere nooremad liikmed.

McFalafel’id pakuvad võimalust Rootsi esimeseks vegan lasteeineks. Falafelid on valmistatud traditsionaalselt kikerhernestest, petersellist, küüslaugust ja köömnetest. Lisaks on letil ka kaks uut dipikastet – jogurtikaste taimetoitlastele ja veganitele piprakaste.

Lasteeinele kohaselt saab selle veganversiooni tellida koos õuntega, porganditega või friikartulitega. Lisaks ei puudu eine juurest loomulikult ka mahl või karastusjook.

Falafele saab tellida ka eraldi nelja või üheksa kaupa. Lisaks falafelitele ja McVegan burgerile on veganitel Rootsis võimalik menüüst tellida tavaliste friikate asemel bataadifriikad. Pakutakse ka rohelist salatit sojaubade ja hummusega.

Veganuary‘ga (üritus, mis tõstab teadlikkust veganluse keskkonnasõbralikkuse ja tervislikkuse aspektist) ühel ajal tuli McDonald’s ka Suurbritannias välja esimese vegan lasteeinega, kus põhifookus on wrap’il.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi