LUUV! Eestimaist on hea eelistada, kui see on tehtud lihtsaks

LUUV on tehtud puhtast armastusest looduse vastu. LUUV on uuenduslik ja julge kosmeetikabränd, mis on ühtaegu nii looduslik kui armas. “Me mõtleme oma tooteid valmistades ka keskkonnale ja inimestele. Meie tooted on looduslikud ning need sobivad ka veganitele. Samuti pole meie toodetel pakendeid, et hoida loodust,” seisab LUUVi koduleheküljel.

LUUVi nisuproteiiniga astelpaju šampoon vajas tegelikult alguses veidi harjumisaega. Kahel esimesel pesemisel jäid juuksed kuidagi raskeks ja võrdlemisi niiskeks. Küll aga tasus uuesti proovida, sest juus harjus tootega peagi. Siit ka nipp: kui vahetad šampooni välja ja sulle tundub pärast esimest kasutust, et see ei sobi sulle, näiteks jätab juuksed rasvaseks, ära anna alla. Juuksed vajavad harjumist.

Astelpaju šampoon vahutab väga siidiselt ega meenuta seebivahtu, pigem sellist mõnusat juukse- või habemeajamisvahtu. Paljud looduslikud tooted ei hakka tihti üldse vahutama, mis teeb nende kandmise juustesse väga keeruliseks. LUUV teeb selles osas kindlasti paljudele silmad ette. Toode peseb nii hästi, et juuksed krudisevad lausa loputades ja jäävad pärast oma parimasse loomulikku olekusse.

Lokid jäävad väga kenasti püsima, ega vaju laineks. Viimistlust polegi vaja kui kasutada astelpaju palsamit, mis teeb juuksed kergesti kammitavaks. Kui on aega, võiks juustel lasta loomulikult kuivada. Kiharad ei jää särtsu täis, lihtsalt säravad selgelt ja tervelt. Pähe jääb pestud juuste ja seebile iseloomulik lõhn. Lõhnast rääkides on huvitav võib-olla ka see, et kuigi tegemist on astelpaju šampooniga, meenutab selle lõhn pigem apelsini või mingit muud tsitruselist.

Dušigeelil on pakendil kirjas, et tegemist on õrnalt kooriva tootega. Ja nii ongi. Koorib, kuid väga õrnalt.

See sobib ideaalselt inimesele, kellel on õrn nahk, mis läheb kiirelt punaseks, ärritub kergelt või ei kannata tavalisi kehakoorijaid. Inimesele, kes naudib tugevamat kehakoorijat, jääb see õrnaks. Kuid kuna tegemist on õrnalt kooriva dušigeeliga, mitte kehakoorijaga, ei saa ju tegelikult ka pahaks panna, sest õrn koorimisefekt ongi just taotluslik.

Lõhn meenutab rohelist teed ja tekitab juba selle tõttu kehale väga värske ja mõnusa tunde  – eriti hästi toimib see osa pärast trenni. 🙂 Väga vahva on ka pakendil kirjas olev soovitus: for anyone who wants to get naked and feel good (kõigile, kes soovivad end paljaks koorida ja seejuures hästi tunda)

Kuivõlidega on see lugu, et paljudele inimestele ei meeldi see nii öelda “kuiv” tunne, mis pärast kuivõli peale kandmist nahale tekib. Samas on ka neid inimesi, keda siiralt häirib, kui kehaõli jätab naha rasvaseks ja läikivaks. Üks on aga kindel! LUUVi looduslik isepruunistav kuivõli toimib 100% ehk jah, see tõesti-tõesti pruunistab ning jätab ühtlase jume. Ei mingeid laike.

Kui isepruunistavate päevitustoodetega käib tavaliselt kaasas kookoselõhn või mingit muud eksootilist vilja meenutav aroom, siis sellel konkreetsel isepruunistaval tootel ei ole sellist. See lihtsalt on õlidele iseloomuliku orgaanilise lõhnaga. Isepruunistavaid on saadaval ka kolmes erinevas astmes: hele-keskmine-tume. Kuivõlisid pakub LUUV veel, näiteks on neil valikus ka sädelusega porgandiõli.

Igatahes on uhke, et Eestil on selline oma bränd, mis toodab looduslikke kehatooteid, mida hea tundega oma nahale kanda. Pole loomade peal katsetatud, ei sisalda parabeene, on täielikult veganitele sobilikud. Eestimaist on hea eelistada, kui see on tehtud nõnda lihtsaks.

LUUVi tooteid leiab Tallinna ja Tartu Kaubamajast, I.L.U. kauplustest, Tradehouse kauplustes, Bio4you kauplustes, Mimesises ja Eesti kosmeetika kauplus Pillerkaares. Veebist Astri.ee, Loverte.com, Mylook.ee ja Sinulooduskosmeetika.ee veebipoodidest.

 

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi