Lewis Hamilton lõi rahvusvahelise burgeriketi ja hakkab veganburgereid müüma üle maailma

Koos The Cream Group organisatsiooniga avas vormelisõitja Lewis Hamilton maailma esimese rahvusvahelise burgeriketi Neat Burgers. Esimene restoran avati 2. septembril Londonis, vahendab Metro.

“Ma olen väga kirglik selle suhtes, mis puudutab suhtumist meie maailma ja respekteerin väga Neat Burger’i pühendumust eetiliste valikute tegemisel ning väikestele ettevõtetele õla alla panemisel, seega see on miski, mille toetamise üle olen ma väga uhke,” ütles atleet.

Lewis Hamilton ei ole oma veganeluviisi saladuses hoidnud ning kõlab üsna loogiliselt, et ta nüüd Beyond Meat’i ja Unicefi saadiku Tommaso Chiabraga koostöösse astus, et avada Neat Burger restoranikett.

Esimene restoran avati paar päeva tagasi Londonis ja tiim loodab, et kahe aasta jooksul suudetakse oma ettevõtet laiendada ülemaailmselt, avades vähemalt 14 uut restorani.

Lisaks eetilistele põhjustele on Hamilton öelnud, et tema jaoks on oluline ka täistaimse toitumise jälgijale pakkuda midagi väga maitsvat ning neile, kes sel teel veel ei käi, pakkuda midagi erilist ja teistsugust.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi