Kodumaine Bon Soya üllatas kauaoodatud vegantootega!

Sellest nädalast saabus poelettidele kaua oodatud Bon Soya suitsutofu. Kuigi suitsutofu on siin-seal välismaiste tootjate poolt juba mõne aja turul olnud, on Eesti tofufänn oodanud siiski kodumaise Bon Soya varianti.

„Suitsutofu vajadus on meil olnud kaua juba selge. Proovisime kaks aastat erinevaid viise suitsumaitseainetega ja suitsumarinaadiga jms, aga miski nagu ei olnud päris see. Kuna meil on väike ja avatud tehas ja ehtne suitsuahi tähendab päris palju mõnusat suitsuaroomi, mis teistele toodetele külge hakata ei tohiks, siis tuli välja mõelda, kuidas seda tehniliselt lahendada ja see võttis aega,” selgitas Bon Soya arendusjuht Karin Miller ajakirjale Vegan.

Tänaseks lettidele jõudnud Bon Soya suitsutofu valmib ehtsa pöögisuitsu sees ilma suitsumaitseaineteta.

Hetkel saab suitsutofut järgmistest Selveritest: Veeriku, Merimetsa, Laagri, T1, Balti Jaama turg, Sepapaja, Arsenali, Läänemere, Kakumäe, Suurejõe, Peetri, Tondi, Kadaka, Anne, Saku, Tähesaju, Balti jaam, Mustakivi, Pirita, Rannarootsi, Ringtee, Jõhvi, Kolde, Torupilli, Marienthali, Krooni, Ülejõe, Viimsi, Järve, Paide, Pelgulinna,  Kagukekuse, Mai, Centrumi. Samuti Viimsi ning Solarise Delice kauplustest. “Varsti loodetavasti ka teistest jaekettidest,” sõnab Karin.

Bon Soya suitsutofu sobib suurepäraselt grillimiseks, salatisse, nuudliroogadesse, poke bowlidesse, vrappidesse ja lihtsalt niisama leiva peale.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi