HEI MAIASMOKAD! Veebruaris toimub Eesti esimene MAGUSAFESTIVAL, kus saavad suu magusaks ka veganid!

Sõbrapäeva eel, 10. veebruaril leiab Tallinnas Kultuurikatlas aset koguperesündmus Magusafestival, kuhu on oodatud ka kõik maiasmokad veganid!

Esimest korda toimuv üritus pakub päeva jooksul magusaid elamusi nii suurtele kui väikestele, kes saavad tutvuda peamiselt kodumaiste ettevõtetega, kelle sortimendis on olulisel kohal magusad tooted. Lisaks saab nautida ka mitmekülgset meelelahutusprogrammi.

Magusafestivali idee taga seisavad tippkokk-restoranipidaja Joel Ostrat ja sündmuskorraldajad Sander Haugas ja Marek Falgot.

“Tekkis mõte teha üks lõbus koguperepäev ning siduda see magusate elamuste ja lõbusa programmiga, kus igaüks leiaks ja avastaks endale meelepärase toote, sest olgem ausad, kõigile meeldib vahepeal maiustada,“ räägib Falgot.

Korraldajad on loomulikult mõelnud ka taimetoidu austajate ja veganite peale. Nimelt on magusaesitlejate seas mitmeid ettevõtteid, kelle tootevalikus on osaliselt või ainult vegan maiustused.

„Soovime, et kõik uudistajad saaksid sündmusest osa,“ sõnab korraldaja ja mainib, et veganlus on tänaseks juba suur osa ühiskonnast ning lisab, et veganmaiustused on väga maitsvad.

Magusafestivalil teeb külastajatel suud magusaks ka näiteks ajakirja Vegan eelmise ilmunud ajakirja kaaneloo staar: Karu Talu Šokolaad. Lisaks on kohal teada-tuntud kohvik Inspiratsioon, Maheleib, Mari-Liis Lutsari vegan maiustused, Mandlimihkel, Mahemarket, Fruuti Smuuti ja paljud teised! 

Üritusel toimuvad ka erinevad töötoad, lavale astuvad muusikud ning toimuvad mitmesugused mängud suurtele ja väikestele,“ tutvustab Falgot esimese magusafestivali programmi.

Magusafestival toimub esmakordselt 10. veebruaril Tallinnas, Kultuurikatlas (Põhja pst 27A). Uksed avatakse huvilistele kell 10.00 ning on avatud kaheksa tundi. Pileteid Magusafestivalile on võimalik soetada Piletilevi müügikeskkonnast ja ürituse päeval kohapealt. Lisateavet leiab sündmuse kodukalt või Facebookist!

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi