Grande, Bieber, Sheeran ja paljud teised suured staarid salvestasid laulu, et pöörata tähelepanu kliimasoojenemisele

Kuvatõmmis videost (Youtube)

Leonardo DiCaprio, Sia, Ariana Grande, Justin Bieber, Snoop Dogg, Miley Cyrus, Halsey, Katy Perry, Ed Sheeran ja väga paljud teised tuntud ja armastatud Hollywoodi suured staarid on räppar Lil Dicky eestvedamisel haaranud üksteisel kätest ja salvestanud laulu meie planeedist Maa, et tõsta teadlikkust aina süvenevast kliimaprobleemist.

Earth Day ehk rahvusvahelise Maa päeva auks avaldas Lil Dicky popploo, mis on sündinud koostöös superstaaridega, nende seas lauljaid kui ka näitlejaid. Iga poppstaar ilmub videos looma või taimena, näiteks Ariana Grande sebrana, Bieber ahvina, Miley Cyrus elevandina … Leonardo DiCaprio mängib aga iseennast. Vaata lõbusat ja südamlikku videot!

A-klassi staarid on aina rohkem hakanud oma platvormidel kliimaprobleemidest rääkima ja aina rohkem kuulsustest on läinud üle ka veganelustiilile.


Keskkonnakriisist välja tulemiseks peaks sisse juurutama erinevaid sõbralikke harjumusi. Näiteks võiks vähem sõita auto ja lennukiga, tegeleda taaskasutusega, sorteerida jäätmeid jpms. Suurele muutusele aitab aga kaasa ka see, kui aina rohkem inimesi vaataks üle oma toidulaua ja ostukorvi. Jalajälge kahandab märkimisväärselt täistaimne toitumine ja veganelustiil.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi