GALERII | Eesti tuntud inimesed pooldavad karusloomafarmide keelustamist!

Fotod: Nähtamatud Loomad

Eelmisel nädalal läbis karusloomafarmide keelustamise eelnõu riigikogus esmakordselt II lugemise ning lõpphääletus on tulemas 2. juunil. Mitmed tuntud Eesti inimesed on ühinenud loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad kampaaniaga, et näidata üles oma toetust. Nende seas näiteks ka Ivo Linna, Andrus Kivirähk, Mart Juur, Kristel Aaslaid, Liis Lemsalu, Henessi Schmidt jpt.

“Lugedes armastatud Eesti inimeste mõtteid loomadest hoolimise kohta, hakkad paratamatult hindama seda ühtehoidmistunnet. Oleme kogu organisatsiooniga väga tänulikud selle progressi eest, mis viimastel aastatel Eestis toimunud on. Oluline on näha, et liigume heas suunas ja oleme loodetavasti õige pea riigina vastu võtmas mõistlikku otsust karusloomafarmid keelustada,” kommenteeris Nähtamatute Loomade president Kristina Mering, kes on karusloomade heaolu eest seisnud juba 15 aastat. 

Karusloomafarmid on keelustatud enam kui pooltes Euroopa Liidu riikides. Austrias, Prantsusmaal, Belgias, Bosnia ja Hertsegoviinas, Hollandis, Horvaatias, Luksemburgis, Makedoonias, Norras, Prantsusmaal, Rootsis, Serbias, Slovakkias, Sloveenias, Suurbritannias, Taanis ja Tšehhis.

Vaata lähemalt, kes on need tuntud inimesed, kes toetavad karusloomafarmide keelustamist Eestis:

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi