FOTOD | Isuäratav! Vaata, millised on Taimse Teisipäeva pakkumised Woltis!

Taimse Teisipäeva eripakkumine Wrap-n-Rollis: Suur falafeli-hummuse vrapp värskelt pressitud apelsini-pirni mahlaga

Populaarne toidutellimise äpp Wolt alustas koostööd rahvatervise algatusega Taimne Teisipäev. Alates tänasest lisandub Wolti platvormile valik hõrke taimseid eripakkumisi parimatest restoranidest Tallinnas ja Tartus.

Avokaadovõileib – FairFood Deli (Tallinn)

Wolti esindaja Taali Lauri sõnul on Wolt tegutsemisaastate jooksul üritanud ennast ja tarbijat harida, kuidas keskkonnasäästlikumalt tarbida. “Kampaania koostöös Taimse Teisipäevaga aitab näidata, et taimetoit ei pea olema midagi keerulist või kauget, vaid midagi, mida võid leida nendest samadest restoranidest, kust oled harjunud toitu tellima,” sõnas Laur.

Vöner kebabi burger – Illegaard (Tartu)
Maapähkline tofu-avokaado-don – Tartu Tokumaru
Köögiviljatempura-don – T1 Tokumaru (Tallinn)

Kuigi kampaania nimi Taimne Teisipäev viitab, justkui võiksid inimesed vaid teisipäeviti taimset toitu tarbida, selgitab kampaaniajuht Anna Kaplina, et puu- ja juurviljade söömine on oluline igapäevaselt. “Taimne toit ei kuulu mitte ainult taimetoitlaste, vaid kõigi toidulauale. Tasakaalustatud menüü puhul moodustavadki taimsed energiaallikad suurima osakaalu.” 

Vege kombo – Naganaga (Tallinn)
Trikster Tihane – Värske salat porgandilõhega (Tartu)
Vegan sushi komplekt – Balti Jaama Tokumaru Tallinnas
Ossu Burgeri taimsed burgerid (Tartu)
Hummuse salat – FairFood Deli (Tallinn)

Taimse Teisipäeva pakkumisi saavad koju tellida hetkel vaid Tallinna ja Tartu elanikud. Kampaania kestab Woltis küll kaks nädalat, kuid taimetoidu valik on olemas enamikes Wolti restoranides ja taimset toitu saab koju tellida ka pärast kampaania lõppu.

Terong Balado – Villa Thai (Tallinn)
Kai Ming – Pelgupaik (Tallinn)

Taimne Teisipäev on rahvatervisekampaania, mis kutsub üles igal teisipäeval toituma taimselt ja vähendama lihatarbimist, hoolides nii keskkonnast ja oma tervisest.

Taimse Teisipäeva Wolti eripakkumised leiad SIIT

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi