PILT ja VIDEO | AUGUST 2018: milline on kaas ja milline sisu?

Vegani augustikuu esikaas
Vegani augustikuu esikaas

Augusti lõpp tähistab justkui uut algust. Uus kooliaasta, uus hooaeg, suvi selja taga. Ka ajakirjas oleme astunud uue sammu – nagu juba välja kuulutatud, siis alates augustis ilmuvast numbrist on Vegan tasuta ajakiri.

Kõikidest Selveri kauplustest saab ajakirja Partnerkaardiga tasuta, internetis on võimalik ajakirja täismahus lugeda, registreerides ennast kasutajaks siin samas, ajakirja kodukal. 

Muidugi on jätkuvalt võimalik ajakiri endale koju tellida, sel puhul on vaja tasuda ainult postikulu. Edaspidi haldab postiteenust ExpressPost.

Teine uudis on see, et ajakirjas on nüüd rohkem retsepte ning mitte ainult – retseptide põhjal oleme lasknud toitumisnõustajal koostada tasakaalustatud toitumiskava! Et asi oleks eriti mugav, oleme Selveri abiga pannud kokku poenimekirja, mille võib kas lihtsalt poodi kaasa võtta või nimekirja juures oleva lingi kaudu Selveri e-poest toitu tellida. Milline mugavus!

Aga kes.. või hoopiski mis on kaanel ja millest tuleb juttu?

Ahjaa! Ajakirja esikaas on sel korral eriti mõnus ja magus!  Seda ehib seekord Instagrami staari Anett Velsberg-Tiedemanni imeline toidufoto pannkookidest. Tema magusatele ja ka kõikidele teistele retseptidele saab pilgu peale visata toiduäpis Deliciously Vegan.

Väike sneak peek: kuidas Anettiga pildistamine läks, vaata videost! 🙂 Pilte näeb juba peagi ajakirja augustikuu numbri vahelt 😉

 

Anetti jälgib üle kahesaja tuhande inimese ning võiks öelda, et tegemist on ühe enim jälgitud eestlasega sotsiaalmeedias, kes rändab palju ning on elanud Amsterdamis, Lõuna-Aafrikas ja isegi Seišellidel. Ajakirja tegevtoimetaja tegi temaga ka juttu ning muuhulgas räägiti ka tulevikuplaanidest ning sellest, kui suur privileeg on, kui saab tööna teha seda, mida peetakse ka hobiks.

Ajakiri Vegan august 2018
Ajakiri Vegan august 2018

Aktivisti rubriiki oleme seekordse intervjuu teinud legendaarse Ireene Viktoriga. Vaatamata sellele, et Ireene elab Inglismaal, on ta üks suuremaid panustajaid Eesti loomade heaolusse ja veganluse levikusse. Kuidas see tal õnnestub? Seda saab lugeda juba peagi.

Räägime veel ka Kerly Saarkoppeliga, kes on väga motiveeriv veganist personaaltreener. Tema viis nippi motivatsiooni hoidmiseks võiks abiks olla kõikides eluvaldkondades!

Samuti võtsime luubi alla Rakverest pärit noormehe Madis Marki, kes jäi lapsena õnnetuse tõttu ratastooli, kuid on tänaseks oma elus – kus olulist rolli mängib ka täistaimne toitumine – uue lehekülje keeranud.

Reisimine! Loomulikult ei puudu ajakirjast reisikirjad! Seekordses numbris lendame koos maailmarändurist Joonathaniga Uus-Meremaale, kus raputavad loodusnähtused sugugi ebatavalised pole. Samuti sõidame koos ajakirja tegevtoimetaja Anettiga nelja tunni lennusõidu kaugusele, punasekirju minevikuga saareriiki Maltale. Kas teie olete kumbagi külastanud?

Pererubriigi toimetaja ja teose „Väikesed veganid“ autor Anniina on kirjutamas uut raamatut – retseptiraamatut väikeste veganite vanematele. Millest täpsemalt raamatus juttu tuleb, kuidas selle kirjutamine ja pildistamine igapäevaselt Anniinal välja näeb ning millal uut veganteemalist raamatut oodata on, saab lugeda pererubriigist. Tuleb välja, et retseptiraamatu kokku panemine ei ole sugugi lihtne! Põnev!

Loodame, et leiate ajakirjast nauditavat lugemist ja liitute mõtteviisiga, et tasuta ajakirjaga ning selle sõnumiga on võimalus jõuda suurema hulga inimesteni. Nagu Kerly Saarkoppel oma persooniloos sõnas: oma mõtete avaldamine võib teinekord tekitada ahelreaktsiooni ning julgustada teisigi sarnaseid otsuseid vastu võtma.

Aega võttis, aga asja sai! Kuna sel korral on ajakiri veidi mahukam, läks selle kokku panemisega samuti veidi kauem. Häid asju peabki tihti ju kauem ootama!

Ajakirja Vegan augustikuu number jõuab Selveritesse ja tellijate postkastidesse 27. augustil! Niisiis, kes on valmis esmaspäeval Selverisse spurtima ja sealt endale ühe köite krabama? 🙂

Igatahes.. Meie ajakirja toimetuse poolt soovime kõigile imelist augusti lõppu… ja peagi saabuvat värvilist sügist!