Ajakiri Vegan ilmub taas

Sügisega kaasnevad tihti uued algused. Ka pärast kummalisest koroonaajast tingitud pausi hakkab taas ilmuma ajakiri Vegan. Järgmine number jõuab lugejateni juba järgmisel nädalal.

Kuigi prognoosisime, et ajakiri saab tavapärasesse rütmi naasta, see 100% nii siiski ei ole. Eelneva igakuise väljaandmise asemel, hakkab ajakiri esialgu ilmuma üle kuu ehk kuus korda aastas.

Uued ja vanad tuuled

Uues ajakirjas puudutame keskkonda, tervist, loomulikult eetikat. Toome lugejateni põletavamad uudisest veganmaailmast ning tutvustame kaubanduskettides saadaolevaid kogemata vegantooteid. Nagu ikka, on ajakirjas omal kohal ka toitumine ning retseptid. Hetkel on Parima Vegantoote konkursi korraldamine peatatud, seega ei leia mõne aja ajakirjast hinnatud toodete võrdlust. Selle asemel on ajakirjas edaspidi rohkem retsepte ja lugusid.

Nii, nagu enne, saab partnerkaardi aktiveerimisel kassas ajakirja endale Selveritest tasuta. Lisaks Selveritele, leiab ajakirja ka Biomarketitest ja Bio4You ökopoodidest. Uudisena on lisaks vanadele jaotuskohtadele sekka astunud ka mahepood Looduspere.

Aastatellimused, püsikorraldus

Nii, nagu peatus ajakirja ilmumine, peatus ka tellimus aastalepingu sõlminud lugejatel, mis nüüdsest taastub. Aastatellimused, mis vormistati pausi ajal, hakkavad kehtima oktoobrist. Püsikorralduse sõlminud lugejatel jäi korraldus samuti pausile, korraldus taastub järgmise numbri ilmumisest. Need, kes pausi ajal korraldused lõpetasid, saavad oma tellimuse uuesti esitada tellimine.ee keskkonnas. Ühe numbri e-arve püsimakseleping maksab 1,98 eurot ja aastatellimus ehk kuus numbrit 11,88 eurot.

Ajakiri Vegan järjekorranumbriga 22 jõuab letile 12. oktoobril. Sellest järgmised üle kuu 5. kuupäeval.

Maailma raputanud viirusest tingitud eriolukord mõjutas kahjuks kõiki valdkondi, samuti ka ajakirja väljaandmist. Reklaamitulu kadumise tõttu seisis ajakiri olukorras, kus oli vajalik väljaandmine peatada. Viimaseks ilmunud ajakirjaks enne eriolukorrast tingitud muutusi jäi ajakiri järjekorranumbriga 21, mis ilmus 10. aprillil.

JÄTA VASTUS

Palun sisesta kommentaar
Palun sisesta oma nimi